Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Į svetainės pradžią

Alma Vijeikytė Spausdinti El. paštas
2009-03-27

Apie vaiko priežiūros įstatymą
Šiandien Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko diskusija „Lietuvos Respublikos vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo įgyvendinimas“. Įstatymo įgyvendinimo vienerių metų patirtį, taip pat problemas ir jų sprendimo būdus aptarė Seimo, ministerijų, apskričių, savivaldybių, prokuratūros, policijos ir kt. atstovai, specialistai, dirbantys su probleminiais vaikais.

Skaityti toliau...
 

Teisė Spausdinti El. paštas
2009-06-06

Notariškai nereikės tvirtinti kopijos
Ministrų kabinetas pritarė Teisingumo ministerijos pateiktiems įstatymų ir Vyriausybės nutarimų pakeitimams, kuriais panaikinamas reikalavimas notariškai tvirtinti dokumentų nuorašus ir išrašus bei asmens parašo dokumentuose tikrumą.

Skaityti toliau...
 

KVIEČIA asociacija „Aqua est vita“ Spausdinti El. paštas
2014-02-28

fontan.jpg
Moterys apie vandenį moterims
Asociacija „Aqua est vita“ kviečia į nemokamą konferenciją „Moterys apie vandenį moterims“. Ji vyks Kaune, 2014 m. kovo 6 dieną, ketvirtadienį, 16 val. Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos salėje, Ašigalio g. Nr.23, (už Šiaurės prospekte esančios parduotuvės „Maxima“ kiemo). 
Skaityti toliau...
 

Bendruomenems Spausdinti El. paštas
2016-10-04
Naujasis bendruomenių finansavimas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai pakeitus bendruomenių finansavimo modelį, kai pačios bendruomenės, be tarpininkų, turėjo galimybę teikti paraiškas konkursui ir gauti lėšų jų vykdomai veiklai, pasiteisino. 362 bendruomeninės organizacijos išsidalijo daugiau nei 2,6 mln. eurų, kurie buvo nukreipti į pačių bendruomenių stiprinimą, t. y. socialinėms, kultūrinėms ir institucinėms veikloms organizuoti bei viešosioms erdvėms gerinti.
Skaityti toliau...
 

Draudimas Spausdinti El. paštas
2009-01-01

SVEIKATOS DRAUDIMO NAUJOVĖS
Angelė Pabricaitė

Nuo 2009 m. sausio 1 d. įsigaliojo Sveikatos draudimo įstatymo naujos Privalomojo sveikatos draudimo nuostatos:
- jei žmogus nėra apdraustas ar apsidraudęs privalomuoju sveikatos draudimu, už medicinos paslaugas (išskyrus būtinąją medicinos pagalbą) turi mokėti pats pagal nustatytus bazinius paslaugų įkainius;
- jei žmogus yra apdraustas, t.y. už asmenį, kuriam yra mokamas darbo užmokestis, privalomasis sveikatos draudimas įsigalioja nuo tos dienos, kurią už juos buvo pradėtos mokėti arba jie patys pradėjo mokėti privalomojo sveikatos draudimo įmokas;
- jei žmogus gauna autorinį atlyginimą (sporto veiklos, atlikėjų pajamos), vykdo individualią veiklą, ūkinių bendrijų narių, individualių įmonių savininkų, asmenų, besidraudžiančių savarankiškai, ūkininkų bei asmenų, gaunančių kitas gyventojų pajamų mokesčiu apmokestinamąsias pajamas, privalomasis sveikatos draudimas įsigalioja po 3 mėnesių nuo tos dienos, kai 3 mėnesius iš eilės už juos buvo mokamos arba jie patys mokėjo privalomojo sveikatos draudimo įmokas, arba nuo tos dienos, kai šie asmenys sumoka 3 minimalių mėnesinių algų dydžio sveikatos draudimo įmoką;
- jei žmogus, netekęs darbo, yra darbingo amžiaus ir užsiregistravo gyvenamosios vietos darbo biržoje dėl naujo darbo paieškos, yra valstybė draudžiami privalomuoju sveikatos draudimu.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 28 - 36 iš 1178
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.