Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Informacija:

Apyrankės arrow QuadrActiv
QuadrActiv

Apyrankės Vision TriActiv ir QuadrActiv

 

Savijautą gerina Vision TriActiv ir QuadrActiv apyrankės, teigia Vision International People Group. Siūlomos juvelyrinės apyrankės, padengtos dilimui atspariu 23 karatų aukso sluoksniu, yra elegantiškos, šiuolaikinio dizaino. Jos ne tik puošia, bet yra patvarios, pagamintos iš patvaraus japonų gamybos chirurginio plieno 316L, naudojant Rytų šalių technologijas, be to, praktiškos - apyrankes galima sumažinti ar padidinti pagal pageidaujamą rankos storį. Vision TriActiv ir QuadrActiv apyrankių vidinėje pusėje įdėti biokeramikiniai ir magnetinai intarpai: 
- SolarTeq biokeramikiniai intarpai spinduliuoja infra-raudonų spindulių bangas nuo 4 iki 14 mikronų diapazone (tolimojo spektro infraraudonasis spinduliavimas gerina cirkuliaciją ir metabolizmą, didina deguonies kiekį); 
- AeroTeq biokeramikiniai intarpai spinduliuoja neigiamai įelektrintus deguonies jonus (800 iki 1000 jonų į 1kubinį cm); 
- MagTeq magnetiniai intarpai indukuojantys magnetinį lauką nuo 750 iki 800 Gs 
- GermaTeq (Vision QuadrActiv) biokeramikiniai intarpai su germaniu 200 PPM turi puslaidininkio savybes ir aktyvina cheminius procesus, kurių metu išspinduliuojami konversiniai elektronai, pasižymintys itin mažo ilgio bangomis. Dėka germanio sąlyčio su oda, jo elektronų skvarbumo, organizme vyksta sudėtingi biocheminiai procesai, teigiamai veikiantys žmogaus organizmą. 
  
Yra žinoma, kad žmogaus riešai turi daug biologiškai aktyvių taškų, susijusių su vidiniais organais. Sujungus germanio gydomąsias savybes su magnetoterapija - sustiprinamas jų tarpusavio biologinis ir terapinis poveikis: pagerėja kraujotaka, didėja kapiliarų skersmuo, stimuliuojama imuninė sistema. 
  
Vision International People Group teigia, nešiojant apyrankes Vision TriActiv ir QuadrActiv teigiamai veikiamos fiziologinės funkcijos: 
- gerėja kraujotaka; 
- geriau ląsteles aprūpina deguonimi, todėl jos aktyviau atsinaujina; 
- mažina intensyvų fizinį skausmą, raumenų tonusą; 
- stiprėja atsparumas stresui, mažėja nuovargis, teigiamai veikia emocijas. 
  
Žmogus jaučiasi stipresnis, energingesnis!

Tel.+370-698-31033. El.p.: sveiki.eu@gmail.com

 

Kaina:  Teirautis produkto kainos

© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.