Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Jaunuomenė

LiJOT informacija Spausdinti El. paštas
2009-05-18

Apie psichinę sveikatą ir gerovę
Europos jaunimo forumas su Švedijos nacionaline jaunimo organizacijų taryba organizuoja jaunimo renginį apie jauno žmogaus psichinę sveikatą ir gerovę. Renginys vyks birželio 20-21 d. Švedijos Stokholme.

Skaityti toliau...
 

Jaunimo prevencija Spausdinti El. paštas
2009-05-17

Policija su vaikais dirbs daugiau
Siekiant mažinti neigiamą socialinės aplinkos įtaką vaikams ir jaunimui, policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas ir Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Juras Požela Policijos departamente pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Skaityti toliau...
 

ES programa „Veiklus jaunimas“ Spausdinti El. paštas
2009-02-15

Kvietimai teikti paraiškas

Skaityti toliau...
 

Programa „Veiklus jaunimas“ Spausdinti El. paštas
2009-02-15

Veiklus jaunimas
”Veiklus jaunimas” - tai Europos Sąjungos programa skirta visiems 13 - 30 metų žmonėms iš ES valstybių narių, taip pat valstybių, siekiančių narystės (Turkija), EEE šalių (Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija). Programoje taip pat gali dalyvauti jauni žmonės iš ES kaimyninių šalių partnerių, kitų valstybių.

Skaityti toliau...
 

Jaunuomenei Spausdinti El. paštas
2008-11-19

Vaikų ir jaunimo LPF

ap.jpg Vaikų ir jaunimo labdaros ir paramos fondas (LPF) nuo 1997 m. vasario mėn. 7 d. tęsia Vaikų ir jaunimo įmonės „Aura" (1989-1991) ir Lietuvos vaikų ir jaunimo  bendrovės (1989-1997) veiklą. Nuo 1989 m. iki šiol veiklai vadovauja pedagogė ir žurnalistė Angelė Pabricaitė.

Vaikų ir jaunimo įmonė „Aura" organizavo įvairių Lietuvos mokyklų moksleivių teorinį ir praktinį darbinį mokymą. Jų pagamintus darbelius: medžio drožinius, siuvinius, suvenyrus eksponavo ir realizavo Lietuvoje, Lenkijoje, tuometinėje Jugoslavijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje.

Skaityti toliau...
 
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.