Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Show Cart
Your Cart is currently empty.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Draudimas
Živilė Kaminskienė Версия для печати Отправить на e-mail
2010-03-29
Kodėl verta pasirūpinti norima pensija šiandien
Europos Sąjungos statistikos tarnyba „Eurostat“ prognozuoja, kad Lietuvoje po kelių dešimčių metų bus 2,5 mln. gyventojų, kurie bus vieni iš vyriausių pagal amžių Europos Sąjungoje.

AB „ERGO LIETUVA GYVYBĖS DRAUDIMAS“ užsakymu atlikto tyrimo duomenys atspindi, kad trečdalis likusiųjų respondentų pageidautų 2001 - 3000 litų mėnesinės pensijos. Tuo tarpu 8 proc. Lietuvos gyventojų idealiai senatvei pakaktų iki 1000 litų ir tik 7 proc. reikėtų 4001-5000 litų, o 5 proc. – daugiau nei 5 tūkst. litų mėnesinės pensijos.

Подробнее...
 
Europos sveikatos kortelė Версия для печати Отправить на e-mail
2009-12-03

Statistika
Europos sveikatos draudimo kortelė pradėta naudoti 2004 m. Jos naudotojų skaičius nuolat auga: 2008 m. pabaigoje ją turėjo 180 657 281 europietis, ir tai sudaro 35,7% 31 šalies, kur ji išduodama ir galioja, gyventojų. Apie kortelę žino vis daugiau europiečių ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų.

Подробнее...
 
Sveikatos kortelė Версия для печати Отправить на e-mail
2009-11-03

Sveikatos priežiūros EHIC kortelė
Atostogos Europos Sąjungoje turi reikšti poilsį ir atsipalaidavimą. Tačiau kartais nepasiseka: skyla kaulas, smarkiai sunegaluoja širdis ar ištinka kita bėda. Būna keblu, kai apie nelaimingą atsitikimą arba ligą tenka aiškinti užsienio kalba, tačiau dar nemaloniau būtų, jei reikėtų patiems mokėti už gydymą.Todėl būtinai pasiimkite Europos sveikatos draudimo kortelę (EHIC) – ji atvers duris į sveikatos priežiūros įstaigas.

Подробнее...
 
Nauja draudime Версия для печати Отправить на e-mail
2009-07-01

Nauja transporto draudimo tvarka
Susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio įsakymu nustatyta nauja motorinių transporto priemonių, priekabų, sugadintų eismo ar kitokio įvykio metu, draudimo dalyvauti viešajame eisme ir draudimo panaikinimo tvarka, kuri įsigalios šių metų liepos 1 dieną.

Подробнее...
 
Draudime Версия для печати Отправить на e-mail
2009-06-25

Draudimo įmonių pelnas
Vyriausybės posėdyje buvo pristatyta ataskaita apie Lietuvos Respublikos draudimo priežiūros komisijos (DPK) veiklą, funkcijų atlikimą bei draudimo sistemos būklę 2008 metais. Per  2008 metus draudimo įmonių pelnas sumažėjo 37,7 proc.

Подробнее...
 
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.