Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Straipsniai

Angelė Pabricaitė Spausdinti El. paštas
Žurnalistė Angelė Pabricaitė
2014-08-23
Vandens  išminčių  sveikatinimo stovykloje
   „Kur beeitume: nesvarbu koks oras! visada šviečiame vidine saule ir dalinamės vandeniu, visų – gyvybės šaltiniu“!
   Vadovaudamiesi šia nuostata Vandens išminčių  sveikatinimo stovykloje Asociacijos „Aqua est vita“ garbingiausieji ir aktyviausieji nariai bei jos svečiai Luodkų kaime, Salako seniūnijoje, Zarasų rajone prasmingai praleido savaitę. Juos sukvietė Asociacijos „Aqua est vita“ steigėjas ir jos prezidentas Vytautas Kriovė bei stovyklos viršininkė Inga Tribuišienė.
Skaityti toliau...
 

LR Vidaus reikalų ministerija Spausdinti El. paštas
Straipsniai
2014-08-22
Šengeno erdvei nepilnamečiai privalo turėti tėvų sutikimą 
Baigiantis vasarai ir artėjant naujiems mokslo metams gali padaugėti dėl netvarkingų dokumentų į užsienį neišleistų vaikų skaičius, teigia Vilniaus oro uoste dirbantys Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai.
Skaityti toliau...
 

Aplinkos ministerija Spausdinti El. paštas
Straipsniai
2014-08-21
Apie plaukiojimą vandens telkiniuose motorinėmis transporto priemonėmis
Aplinkosaugos reikalavimus plaukioti vandens telkiniuose plaukiojimo priemonėmis (įskaitant ir vandens motociklais) reglamentuoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministro patvirtintos Aplinkosaugos sąlygos plaukioti vandens telkiniuose plaukiojimo priemonėmis. https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=a7ea75e0bfea11e3935eb554ea0f25a5 
Šio dokumentuose prieduose taip pat rasite vandens telkinių sąrašą, kuriame nurodyti vandens telkiniai, kuriems taikomos išimtys.
 
Skaityti toliau...
 

Angelė Pabricaitė Spausdinti El. paštas
Žurnalistė Angelė Pabricaitė
2014-05-22
Vanduo yra gyvybė
   Asociacija „Aqua est vita“ („Vanduo yra gyvybė“) vos prieš metus, 2013-ųjų birželio 20 dieną, kaip žaižaruojantis meteoras plykstelėjo Lietuvos padangėje. Populiarumo Lietuvos visuomenės sulaukė asociacijos „Aqua est vita“ sveikatinimo renginiai: nacionalinės konferencijos, seminarai – diskusijos, stovyklos, el.svetainė www.aquaestvita.lt su vaizdo įrašais, gausus asociacijos narių ir jai prijaučiančiųjų skaičius.
Skaityti toliau...
 

Kauno kolegijos Medicinos fakultete Spausdinti El. paštas
Žurnalistė Angelė Pabricaitė
2014-04-09
Asociacijos Aqua est vita Tarybos pirmininkas gydytojas Gintautas Laurinavičius apie vandens paslaptis 
gintauta_sviesa.jpg
Kauno kolegijos Medicinos fakultetas (buvusioji Aukštesniosios medicinos mokykla) 2014 balandžio 9 d. buvo kūrybingas: dėstytojai ir per šimtas būsimų medikų susirinko į Studentų tiriamųjų darbų konferenciją „Studijų ir mokslo vienovė“. Konferenciją atidarė Medicinos fakulteto dekanas gydytojas Julius Dovydaitis. Jos dalyviai ir svečiai išklausė muzikinį sveikinimą.
 
Gydytojas Gintautas Laurinavičius, Asociacijos „Aqua est vita” Kauno tarybos pirmininkas, perskaitė pranešimą „Vandens paslaptys ir galia“. Daugeliui jaunųjų medikų pranešėjo emocingai pateikta informacija apie geriamą vandenį, kiek kitokį šarminį vandenį sukėlė nuostabą ir ji buvo vertinga naujiena.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 55 - 63 iš 1145
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.