Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Show Cart
Your Cart is currently empty.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Straipsniai
Kauno m.Visuomenės sveikatos biuras Версия для печати Отправить на e-mail
Žurnalistė Angelė Pabricaitė
2014-03-24
Tarptautinis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“
Kaip informavo Kauno miesto savivaldybes visuomenes sveikatos biuras, Tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiuros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ organizatorius, tęsiasi 2014 m. kovo men. 24 dieną Kauno miesto "senutėje“ Sporto halėje vykstantis šio konkurso Kauno zonos  II etapas, kurio tikslas ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.
Подробнее...
 
Vanduo: Gyvenimo eliksyras Версия для печати Отправить на e-mail
Žurnalistė Angelė Pabricaitė
2014-03-07
Moterys apie vandenį moterims
Asociacija „Aqua est vita“ Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1990 m. kovo 11-osios ir tarptautinės moters dienai paminėti surengė nacionalinę konferenciją „Moterys apie vandenį moterims“ Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Joje dalyvavo Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Lietuvos Soroptimisčių klubų Sąjungos atstovai.
Подробнее...
 
Olga Važnevičienė Версия для печати Отправить на e-mail
Straipsniai
2014-01-30
Atmintinė žvejams, kaip elgtis ant ledo
Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centras savaitgalį sulaukė dviejų pranešimų apie 3 Kuršių mariose įlūžusius žvejus. Šie įvykiai nesibaigė tragedija ir žvejai buvo išgelbėti, bet parodė, kad išsiruošusieji žvejoti ant ledo nepakankamai pasirūpina savo saugumu.
Подробнее...
 
Sveikatai palankesni produktai Версия для печати Отправить на e-mail
Straipsniai
2014-01-29
Kodėl rinktis maistą su simboliu „Rakto skylutė“? 
rakto-skylute.jpg
 
Įvedama pirmoji Lietuvoje valstybinė, nekomercinė sveikatai palankesnių maisto produktų ženklinimo sistemaMaisto gamintojai, gaminantys pagal Sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio įsakyme nurodytus kriterijus atitinkančius produktus, galės savanoriškai ir nemokamai paženklinti juos simboliu „Rakto skylutė“.
Подробнее...
 
LR Aplinkos ministerijojė Версия для печати Отправить на e-mail
Žurnalistė Angelė Pabricaitė
2014-01-25
Pasirengta didžiajai daugiabučių renovacijai
Daugiabučių renovacijos programa sėkmingai juda į priekį. Liko mažiau nei du mėnesiai iki didžiojo renovacijos starto, kuomet vienu metu šalyje planuojama pradėti 450–500 daugiabučių renovaciją. Kaip valstybė, rangovai ir savivaldybės pasiruošusios renovacijos startui buvo pristatyta sausio 24 d. Aplinkos ministerijos (AM) spaudos konferencijoje.
Подробнее...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 64 - 72 из 1147
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.