Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


LPF „Gyvenimo vartai“ Spausdinti El. paštas
2013-07-21
Socialinio verslo verslumo mokymai
sveicar-100px.png liudas.jpg
Labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo vartai“ socialinio verslo įkūrimo verslumo mokymai.
Juos veda Sveikatos psichologijos magistras Liudas Švipas (nuotr.iš kairės) 
tomas.jpg
Šiandien įvyko verslumo mokymų dalyvių motyvacinis prisistatymas – susipažinimas. 
Susipažinta su Labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo vartai“ projekto dalyvių gyvenama aplinka Kaišiadorių rajone Kruonio seniūnijoje netoli Kalvių ežero, veikla. Štai Tomas gyvena ūkio rūpesčiais, atsakingas už įrankius, garažą, techniką. Vladimiras rūpinasi triušiais, Ramūnas – keturiais šunimis, o Romas - kiaulaitėmis ir vištomis.
 
Po pietų lauke, ant tvenkinio kranto vyko darbas grupėse: verslo planų kūrimas (aktyvūs grupės formavimo metodai, idėjų generavimą, bendradarbiavimas), diskusija prie arbatos. O vakare NA/AA susirinkimas. tema „Mano kelias“, po to neformalus bendravimas iki vėlumos, palydint nusileidžiančią saulę, paliekant praeitį ir svajojant apie veiklią ateitį.
 
Labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo vartai“ socialinio verslo įkūrimo verslumo mokymuose dalyvavo ir šią organizaciją nuolat globojantis, ją laiminantis Kauno Jungtinės Metodistų Bažnyčios kunigas Remigijus Matulaitis. Jis nuoširdžiai džiaugėsi projekto dalyvių gebėjimu keistis, atsinaujinti, siekti naujų pergalių asmeniname tobulėjime ir per socialinio verslo įkūrimą verslumo mokymuose.
 
giedrius_auto.jpg
Labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo vartai“ direktorius Giedrius Žukas sako, kad jo vadovaujamos organizacijos misija - priklausomybės ligomis sergantiems asmenims palengvinti socialinę integraciją, atstatant emocinę pusiausvyrą ir ugdant savarankiškumą. O tam labai svarbu šių asmenų finansinis stabilumas, susikuriant naujas paslaugas ir produktus kūrimas per socialinį verslą. Po mokymų, padedant Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje projektą planuojame užsiimti kieto kuro ir medienos dirbinių gamyba.
 
LPF „Gyvenimo vartai“ socialinio verslo įkūrimo verslumo mokymai vyksta pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje projektą. Jie tęsis beveik visą savaitę nuo 8 ryto iki 21 val. vyks mokymai, o iki 24 val. neformalus bendravimas prie laužo, pasidalinimas patirtimi ir savo svajonėmis bei ateities planai. Mat, šiandieniniame konkurencingame versle be teorijos, vien asmeninėmis praktikomis toli nenueisi.
Angelė Pabricaitė
Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.