Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


Konkursas NVO Spausdinti El. paštas
2013-11-24
Kauno Kūno kultūros ir sporto NVO
Konkursas Kauno nevyriausybinių neįgaliųjų sporto organizacijų sportinės veiklos programoms finansuoti iš Savivaldybės biudžeto 2014 metais.
 
Paraiškų blankus, programų formas ir papildomą informaciją Kauno nevyriausybinės neįgaliųjų sporto organizacijos gali gauti miesto Kūno kultūros ir sporto skyriuje (Aušros g. 42A, 93 kab., tel. 73 34 49, vyr. specialistė Vida Jokubauskienė).
 
Užpildytas paraiškas ir programas organizacijos turi pateikti ne vėliau kaip iki 2013 m. gruodžio 5 d. 12 val. į Kūno kultūros ir sporto skyrių.
 
Savivaldybės tarybos Švietimo ir sporto komiteto patvirtinti prioritetai 2014 metams, pagal kuriuos komisija svarstys ir vertins programas:
 
1.Kauno miesto neįgaliųjų sporto įvairių sporto šakų pirmenybėms, čempionatams ir turnyrams surengti (sporto bazių nuomos, maitinimo, sporto inventoriaus įsigijimo, apdovanojimo išlaidoms);
 
2.dalyvauti varžybose Lietuvoje ir užsienyje; taip pat rengti mokomąsias treniruočių stovyklas prieš Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatus, sporto žaidynes (sporto bazių nuomos, maitinimo, sporto inventoriaus įsigijimo, apdovanojimo išlaidoms); 
 
3.sveikatingumo ir rekreacijos stovykloms surengti Kaune ir Lietuvoje (maitinimo, nakvynės, dienpinigių, transporto, sporto bazių nuomos, sporto inventoriaus įsigijimo išlaidoms).
 
4. Mokomajam sportiniam darbui - treniruotėms organizuoti (sportinio darbo užmokesčio , sporto bazės ir transporto išlaidoms).
Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.