Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Show Cart
Your Cart is currently empty.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Konkursas NVO Версия для печати Отправить на e-mail
2013-11-24
Kauno Kūno kultūros ir sporto NVO
Konkursas Kauno nevyriausybinių neįgaliųjų sporto organizacijų sportinės veiklos programoms finansuoti iš Savivaldybės biudžeto 2014 metais.
 
Paraiškų blankus, programų formas ir papildomą informaciją Kauno nevyriausybinės neįgaliųjų sporto organizacijos gali gauti miesto Kūno kultūros ir sporto skyriuje (Aušros g. 42A, 93 kab., tel. 73 34 49, vyr. specialistė Vida Jokubauskienė).
 
Užpildytas paraiškas ir programas organizacijos turi pateikti ne vėliau kaip iki 2013 m. gruodžio 5 d. 12 val. į Kūno kultūros ir sporto skyrių.
 
Savivaldybės tarybos Švietimo ir sporto komiteto patvirtinti prioritetai 2014 metams, pagal kuriuos komisija svarstys ir vertins programas:
 
1.Kauno miesto neįgaliųjų sporto įvairių sporto šakų pirmenybėms, čempionatams ir turnyrams surengti (sporto bazių nuomos, maitinimo, sporto inventoriaus įsigijimo, apdovanojimo išlaidoms);
 
2.dalyvauti varžybose Lietuvoje ir užsienyje; taip pat rengti mokomąsias treniruočių stovyklas prieš Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatus, sporto žaidynes (sporto bazių nuomos, maitinimo, sporto inventoriaus įsigijimo, apdovanojimo išlaidoms); 
 
3.sveikatingumo ir rekreacijos stovykloms surengti Kaune ir Lietuvoje (maitinimo, nakvynės, dienpinigių, transporto, sporto bazių nuomos, sporto inventoriaus įsigijimo išlaidoms).
 
4. Mokomajam sportiniam darbui - treniruotėms organizuoti (sportinio darbo užmokesčio , sporto bazės ir transporto išlaidoms).
:
E-mail:
 
-:
:
UBB-:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
, , .
 
< Пред.   След. >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.