Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


KVIEČIA asociacija „Aqua est vita“ Spausdinti El. paštas
2014-02-28

fontan.jpg
Moterys apie vandenį moterims
Asociacija „Aqua est vita“ kviečia į nemokamą konferenciją „Moterys apie vandenį moterims“. Ji vyks Kaune, 2014 m. kovo 6 dieną, ketvirtadienį, 16 val. Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos salėje, Ašigalio g. Nr.23, (už Šiaurės prospekte esančios parduotuvės „Maxima“ kiemo). 

Konferencijos „Moterys apie vandenį moterims“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1990 m. kovo 11 ir tarptautinės moters dienai paminėti, dalyves ir svečius sveikins Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos direktorė Rasa Šerpytienė.
 
Programoje pranešimai 
 
„Kaip dovanoti sau sveikatą be tabletės“ pranešėja Zinaida ARLAUSKIENĖ, KMU sveikatos magistrė, Nižnij Novgorodo medicinos akademijos absolventė, „Sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų“ narė pasidalins tyrimais, paremtais praktika.

„Dantys ir vanduo“ pranešėja SIGITA PAŠKEVIČIENĖ, Kauno kolegijos Medicinos fakulteto dantų technologijos lektorė, Žurnalo „Stominfo“ redakcinės kolegijos narė, Žurnalo odontologams „Quintessence international Lietuva“ asocijuota redaktorė, autorė „Pilnųjų ir dalinių nuimamųjų dantų protezų gamybos ypatumai“ ir bendraautorė „Dantų technologija: teorija ir praktika“ vadovėlių, Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmų narė, Lietuvos nacionalinės odontologijos akademijos Tarybos narė.

„Kvapai ir jų galia organizmui“ pranešėja Jūratė MALINAUSKIENĖ, psychoinformatinės logistikos, kvapiųjų aliejų konsultantė. Aromatinės kvepiančiosios medžiagos gydymo tikslais naudojamos jau 2000 metų, o smilkalai Indijoje dar ilgiau. Tai mokslo ir praktikos apie gydimosi augalais dalis. Augalai, juose esantys eteriniai aliejai biochemiškai ir energetiškai veikia žmogaus struktūrą, jausmus ir mentalą. Kvapai suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos, vaduoja nuo pykčio, įtampos, rūpesčių, skausmų, valo protą, mintis.

„Moteris ir vanduo“ pranešėja Birutė ALIŠAUSKAITĖ, ISM rinkodaros bakalaurė, psichologijos, kvėpavimo terapijos ir tarpusavio santykių councelingo mokėsi Italijoje; terapijos ir psichosomatinio streso valdymą studijavo Olandijoje. Konsultuoja saviugdos, psichoterapija, meditacija,.„bodywork“ ir sąmoningumo srityje, veda tai chi, cigunu, saviugdos seminarus.

Moderatorė Inga TRIBUŠIENĖ, Lietuvos Soroptimisčių klubų Sąjungos ir Asociacijos „Aqua est vita“ valdybos narė, Aplinkosaugos programų koordinatorė.

Daugiau informacijos suteiks Angelė Pabricaitė tel.8-6446-1111, el.paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą  www.aquaestvita.lt
Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.