Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


Kauno m.Visuomenės sveikatos biuras Spausdinti El. paštas
2014-03-24
Tarptautinis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“
Kaip informavo Kauno miesto savivaldybes visuomenes sveikatos biuras, Tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiuros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ organizatorius, tęsiasi 2014 m. kovo men. 24 dieną Kauno miesto "senutėje“ Sporto halėje vykstantis šio konkurso Kauno zonos  II etapas, kurio tikslas ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.
Tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiuros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ dalyvauja 520 dalyvių iš 19 savivaldybių: nuo darželinukų iki 11 klasės mokinių. Kaune dalyviai su sveikos gyvensenos taisyklėmis susipažįsta, spręsdami įvairias nuotaikingas užduotis, rungtyniaudami estafetėse ir kitose vikrumo reikalaujančiose rungtyse.
 
Pirmadienį, kovo 24 dieną, konkurse dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai bei 1–4 klasių moksleiviai. Ikimokyklinukų grupėje laimėjo Druskininkų „Saulės" pagrindinės mokyklos komanda, o antra ir trečią vietas užėmė Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" ir Vievio lopšelio-darželio ,,Eglute" komandos. 1–4 klasiu grupeje laimetojais išrinkti Jonavos „Neries“ pagrindines mokyklos mokiniai. Antraja ir treciaja vietas užeme Lazdiju mokyklos-darželio „Kregždutė" bei KTU Vaižganto progimnazijos mokinių komandos.
 
Penktadienį, kovo 27 dieną, varžysis 5–6 , 7–8  ir 9–11 klasių mokinių grupės.
Tarptautinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiuros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“  II etapo visu amžiaus grupiu nugaletojai vyks į 2014 m. gegužės men. Trakuose vyksiančias respublikines varžybas.
 
KVIEČIAME SVEIKOS GYVENSENOS PUOSĖLĖTOJUS PALAIKYTI KONKURSO DALYVIUS.
Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.