Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


Kauno apskr.policija Spausdinti El. paštas
2016-01-20
Vagys naudojasi gyventojų neatsargumu
Kauno apskrities policijos pareigūnai pastebi, kad, lyginant su vasaros periodu, jaučiama vagysčių iš automobilių padidėjimo tendencija. Pareigūnai akcentuoja, jog jaučiamas tam tikras sezoniškumas.
Pasak Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos  3-ojo skyriaus viršininko A. Gubenko, vagysčių iš automobilių padaugėja, kai pradeda anksti temti, kai gyventojai lapkričio pradžioje lankydami artimųjų kapus ar mėgaudamiesi žiemos pramogomis ant ledo ar kalnų automobiliuose palieka įvairius asmeninius, vertingus daiktus: rankines, kuprines, mobiliuosius telefonus, dokumentus, kompiuterius ir pan.
„Panašių atvejų gana dažnai pasitaiko tiek ryte, tiek vakare, kai tėveliai vaikus veža į ugdymo įstaigas ir skubėdami transporto priemonėse palieka vertingus daiktus ar tiesiog nakties metu, kuomet neatsargūs gyventojai savo transporto priemonėse palieka įvairius daiktus, viliojančius ilgapirščius“, - teigia A. Gubenko.
Kauno apskrities policija primena, kad būtumėte budrūs ir saugotumėte savo turtą.
Net ir trumpam išlipdami iš automobilio ištraukite užvedimo raktelius, palikdami automobilį įsitikinkite, kad jį užrakinote, nepalikite automobilyje vertingų daiktų, automobilyje įrenkite signalizaciją, nestatykite automobilio nuošaliose vietose“, - patarimais gyventojams dalinasi A. Gubenko.
Atminkite, kad savo turto saugumu privalote rūpintis ir patys!
Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.