Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


LPF Gyvenimo vartai Spausdinti El. paštas
2016-07-17

Banner_MAZA

 Kai vieni buvome, nieko neturėjome…

1.INICIAT.KAUN

Labdaros paramos fondo „Gyvenimo vartai“ bendruomenės nariai su savo šeimomis prasmingai praleido laisvalaikį stovykloje Rokiškių kaime, Kaišiadorių rajone.            

Atrodo, kam to reikia? Juk ir namuose prie kompiuterio, televizoriaus galima savaitgalį praleisti. Tačiau, būnant draugėje su tais, kurie irgi turi tų pačių problemų, skausmų yra visai kitokia gyvenimo kokybė.

Kaip išmintingai https://www.facebook.com/gyvenimo.vartai rašo Simona: „…Kai buvau viena ir nieko neturėjau: Aš prašiau draugo, kuris padėtų man iškęsti skausmą. Niekas neatėjo, tik Dievas. Kai man reikėjo dvasios pakilti iš miego: Niekas negalėjo man padėti… tik Dievas. Kai mačiau vien liūdesį ir man reikėjo atsakymų: Niekas manęs negirdėjo, tik Dievas. Todėl, dėkoju Tau, Dieve, Nes tu esi geras ir myli mus.“

Kai Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo vartai“, realizuodamas Kauno miesto savivaldybės Socialinių paslaugų plėtros paslaugų socialinės rizikos asmenims gerinimo ir plėtros projektą „Intensyvi krizių įveikimo ir psichosocialinė pagalba Dienos centre“  pagal viešųjų paslaugų programą „Iniciatyvos Kaunui“ Kauno m. dienos centre pradėjo teikti kompleksinę pagalbą 10 – 15 asmenų, priklausomų nuo alkoholio ir psichoaktyviųjų medžiagų, bei jų šeimos artimiesiems, tai buvo kiek nejauku.

BAZNZAIDZIAMPIETUSGVTačiau stovykloje visi tarytum atsivėre, atsipalaidavo. tapo išradingesni, nes gamtoje galėjo atskleisti savo gebėjimus, ruošdami maistą sau ir visai grupei, dalyvaudami sporto varžybose, žaisdami lauko ir stalo žaidimus, net grožėjosi gamta.

OZKOSSUOVOVERTiesa, ir naujaisiais Rokiškių kaimo stovyklos svečiais nemažai domėjosi vietinės gražuolės avys, šuniukai ir net voveraitė.

Angelė Pabricaitė

Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.