Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


Jonas Žala Spausdinti El. paštas
2016-07-26
TEISĖS PAŽEIDIMAI MASINIAME RENGINYJE
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) įgyvendina būtinybę užtikrinti ūkio subjektų veiklos priežiūrą ir viešąjį saugumą vasaros sezono metu organizuojamuose viešuose (masiniuose) renginiuose.

NTAK Departamentas inicijavo ir bendradarbiaudamas su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariatu, Panevėžio apskrities valstybine mokesčių inspekcija, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Molėtų valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba, 2016-07-22 vykdė patikrinimus Molėtų r., Giedraičių sen., Žalvarių k., Grabuosto ežero saloje vykusiame masiniame renginyje „Radistai Village 16“.
 
Bendro patikrinimo metu nustatyta, kad renginyje „Radistai Village 16“ buvo prekiaujama alkoholiniais gėrimais neturint nustatyta tvarka išduotų licencijų. Pažymėtina, kad prekybos vietose buvo prekiaujama ne tik alumi ir sidru, bet ir spiritiniais alkoholiniais gėrimais, kuriais prekiauti masiniuose renginiuose apskritai yra draudžiama (viskiu, degtine ir kt.). Vadovaujantis Kasos aparatų diegimo ir naudojimo tvarkos aprašu, ūkio subjektai vykstančių pramogų, sporto, kultūros renginių metu pajamų apskaitymui privalo naudoti elektroninius kasos aparatus, jei prekiaujama alkoholiniais gėrimais (išskyrus alų) bei apdorotu tabaku. Patikrinta įmonė nė vienoje prekybos vietoje kasos aparato nenaudojo. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas atlieka tyrimą dėl šios įmonės galimai padarytų Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimų. Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija atlieka tyrimą dėl įmonės padarytų Kasos aparatų diegimo ir naudojimo tvarkos aprašo pažeidimų.
 
Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamento Operatyvios kontrolės skyriaus pareigūnai taip pat tikrino renginyje prekiaujančių bei pramogas siūlančių asmenų veiklos vykdymo dokumentus. Nustatyti trys asmenys, veiklą vykdę jos neįregistravę teisės aktų  nustatyta tvarka. Už tai jiems gresia administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta bauda nuo 144 iki 289 eurų.
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Molėtų valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai patikrinus  prekiautojus maisto produktais (išskyrus prekiautojus alkoholiniais gėrimais) esminių pažeidimų nenustatyta, visi turėjo maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimus, buvo pasitikrinę sveikatą ir išklausę higienos įgūdžių kursus.  Patiekalams gaminti naudojami produktai turėjo įsigijimo dokumentus, buvo laikomi tinkamomis sąlygomis.

2016-07-22 Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai masinio renginio prieigose taip pat vykdė prevencinę priemonę, kurios metu buvo stabdomi automobiliai ir tikrinami į masinį renginį „Radistai Village 16“ vykstantys asmenys. Prevencinės priemonės metu buvo nustatyti 5 neteisėto disponavimo galimai narkotinėmis medžiagomis atvejai, pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Dar dėl 2 atvejų, ikiteisminiai tyrimai pradėti 2016-07-23 (asmenis perdavė renginio apsaugos darbuotojai).
Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.