Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Show Cart
Your Cart is currently empty.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement

Jaunuomenei Версия для печати Отправить на e-mail
2008-11-19

Vaikų ir jaunimo LPF

ap.jpg Vaikų ir jaunimo labdaros ir paramos fondas (LPF) nuo 1997 m. vasario mėn. 7 d. tęsia Vaikų ir jaunimo įmonės „Aura" (1989-1991) ir Lietuvos vaikų ir jaunimo  bendrovės (1989-1997) veiklą. Nuo 1989 m. iki šiol veiklai vadovauja pedagogė ir žurnalistė Angelė Pabricaitė.

Vaikų ir jaunimo įmonė „Aura" organizavo įvairių Lietuvos mokyklų moksleivių teorinį ir praktinį darbinį mokymą. Jų pagamintus darbelius: medžio drožinius, siuvinius, suvenyrus eksponavo ir realizavo Lietuvoje, Lenkijoje, tuometinėje Jugoslavijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje.

Drauge kultūrinei ir švietėjiškai veiklai plėtoti įkūrė vaikų našlaičių saviveiklinę trupę, kuri koncertavo vaikams su negalia bei įvairiuose kt. kolektyvuose.

Vaikų ir jaunimo įmonę „Aura" buvo reorganizuota į Lietuvos vaikų ir jaunimo bendrovę (1989-1997). Tame periode drauge su neįgalių vaikų ir našlaičių mokyklų pedagogais bei Lietuvos kooperatyvų asociacijos nariais dalyvavo Lietuvos verslo ir vaikų darbinės veiklos norminių aktų rengime, kuriuos buvo svarstyti Aukščiausiosios Tarybos Atkūriamajame Seime ir palankiai primti.

Vaikų ir jaunimo bendrovė organizavo socialiai remtinų vaikų, našlaičių ir negaliųjų vadybos, pardavimo meistriškumo mokymus; leido laikraštį „Ekspres Birža", knygas, įvairias leidinius.

Savo lėšomis išleido Kauno šv. Antano bažnyčios, vienintelių Nepriklausomoje Lietuvoje motinos ir vaiko globos namų, kuriuose 7 metus gyveno 573 kūdikiai ir 350 vienišų mamų, labdaros prieglaudų 120 vaikų su negalia, 225 berniukams ir 150 mergaičių su amatų mokyklomis statytojo kanauninko kun. Juozo Želvio gyvenimo ir veiklos istoriją.

Parengė iš Italijos atvykusiam ir ten 46 metus Vatikano radijo lietuvių kalbos skyriui vadovavusiam monsinjorui kun. Vytautui Kazlauskui Marijampolės „Vaiko tėviškės namų" įstatus, labiausiai pagal Lietuvos įstatymus tinkančius vaikų kompleksiniai veiklai. Padėjo materialiai „Vaiko tėviškės namams" labdaros akcijomis: atliko ofiso patalpų remontą, dovanojo baldus (spintas, stalus, kėdes ir kt.).

Vaikų ir jaunimo LPF rengia projektus ir akcijas, remiančias senelius, vaikus našlaičius, jaunuomenę, dlrba švietimo, kultūros, socialinėje ir sveikatos srityse.

El.paštas: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script  

:
E-mail:
 
-:
:
UBB-:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
, , .
 
< Пред.   След. >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.