Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


Kaune Spausdinti El. paštas
2009-04-24

Mažoji knygų mugė
Į Kauną atkeliauja Mažoji knygų mugė! Balandžio 28 d. 10–20 val. kviečiame visus knygų mylėtojus apsilankyti Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, I ir II a. fojė). Jūsų laukia didelė leidinių įvairovė: nuo grožinės literatūros, meno albumų ir kelionių vadovų iki mokslo knygų, akademinės literatūros ir enciklopedijų.

Pirmą kartą po ilgesnės pertraukos vyksiančioje mugėje svečiuosis daugiau nei 20 dalyvių iš didžiųjų Lietuvos miestų. Tai leidyklos „Alma littera“, „Amžinoji uola“, „Artseria“, „Ciklonas“, „Durka“, „Homo liber“, „Jotema“, „Kronta“, „Lututė“, „Mijalba“, „Mintis“, „Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas“ „Mūsų knyga“, „Nemunas“, „Nieko rimto“, „Presvika“, „Terra Publica“, „Tyto alba“, „Ūkininko patarėjas“, „Šviesa“ ir „Žara“.
Šiais metais Mažoji knygų mugė skirta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Mugė akcentuoja esamą ir nenutrūkstamą ryšį tarp leidėjo, bibliotekos ir skaitytojo. Tai vieningos sistemos dalys, būtinos viena kitai. Šis ryšys nematomas, tačiau itin svarbus, kad skaitytojas galėtų džiaugtis naujausiu leidiniu, mėgautis skaitymu. Kita vertus, biblioteka yra tarsi tarpininkė, perduodanti knygą – žinių šaltinį – į skaitytojo rankas.
Mugės metu lankytojai galės ne tik susipažinti su naujausiais leidiniais, bet ir apsilankyti įvairiuose dienos renginiuose. Vyks 6 kultūriniai renginiai, veiks tekstilės, grafikos ir leidinių parodos. Lankytojų laukia susitikimai su žinomais ir mylimais autoriais, naujų knygų pristatymai, parodų peržiūra bei atidarymas. Tikimės sulaukti ne tik nuolatinių skaitytojų, bet ir plačiosios visuomenės dėmesio, patraukti ir jauną, ir seną.
Įėjimas į Mažąją knygų mugę – nemokamas. Daugiau informacijos rasite
www.kvb.lt
Renginių programa:
Balandžio 28 d. Radastų g. 2, 15.30 val. I a. fojė
Žurnalo „Meisteris ir Margarita“ pristatymas. Dalyvaus redaktorė J. Gavenavičienė ir žurnalistės: E. Leonovienė, A. Šimulynaitė, D. Valevičienė.
16 val. 406 kamb.
„Rašantys dailininkai“: M. Jonučio knygos „Kirminas paukštis. Tavo pirmoji knyga apie skraidymo meną“ ir M. Vilučio knygos „Tortas“ pristatymas. Dalyvaus autoriai ir menotyrininkė J. Ludavičienė.
16 val. salė
A. Gamziuko knygų „Padangių vyčiai“ ir „Lietuvos karinė aviacija“ pristatymas. Dalyvaus autorius ir Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų viešųjų ryšių vyriausiasis specialistas G. Deksnys.
17 val. IV a. fojė
Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus tekstilės sekcijos grupės „Esame“ parodos „Portretas“ atidarymas.
17 val. salė
F. Taunytės knygų „Pats sau daktaras“, „Kiek sveria siela“, „7 nuodėmės ir 12 ligų“, „9/10 laimės“ ir „Laimingas senelių gyvenimas“ pristatymas. Dalyvaus autorė ir leidyklos „Tyto alba“ redaktorė A. Karsokienė.
18 val. salė
Jasmuheen (Australija) knygos „Harmoningas gydymas“ pristatymas. Dalyvaus L. Talmantienė, knygos vertėjas ir redaktorius A. Rondomanskis.
19 val. salė
N. Jagelavičiūtės knygos „Aš ir mano katė“ pristatymas. Dalyvaus autorė ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centro žurnalistikos vadovė L. Kazlauskienė.
Parodos: Radastų g. 2, 415 kamb. Gamtos mokslų knygų paroda. Knygyno „Humanitas“ leidinių ekspozicija
III a. fojė Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojų sudarytos ir parašytos knygos
IV a. Naujausios grožinės literatūros paroda „Knygos laisvalaikiui“ (su galimybe skolintis į namus)
406 kamb. Paroda „Meno enciklopedijos ir žodynai“
406 kamb. Paroda „Bibliotekų ekslibrisai“
406 kamb. Paroda „M. Vilučio grafika
Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.