Turinys  Turinys
  Elektroninė parduotuvė  Elektroninė parduotuvė
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias.
Rėmėjai
Advertisement

Advertisement


Lietuvos mokslo, studijų ir verslo atstovaims Spausdinti El. paštas
2009-05-16

Apie Europos inovacijų ir technologijų instituto žinių ir inovacijų bendrijų steigimą

Pirmadienį, gegužės 18 d., Ūkio ministerijoje vyks Ūkio, Užsienio reikalų, Aplinkos bei Švietimo ir mokslo ministerijų organizuojamas seminaras „Lietuvos galimybės bendradarbiauti su Vokietija kuriant Europos inovacijų ir technologijų instituto žinių ir inovacijų bendrijas“, kuriame kviečiami dalyvauti Lietuvos mokslo, studijų ir verslo atstovai.

Seminaro metu bus pristatyta naujausia informacija apie Europos Sąjungos inovacijų ir technologijų instituto žinių ir inovacijų bendrijų (ŽIB) steigimo procesą klimato kaitos, informacinių technologijų ir tvarios energetikos srityse, pasikeista nuomonėmis apie kitų Europos Sąjungos valstybių iniciatyvas bei Lietuvos mokslo, studijų ir verslo atstovų galimybes dalyvauti kuriant bendrijas.
Seminare taip pat dalyvaus Brėmeno universiteto Informacinių technologijų centro atstovai, kurie pasidalins informacija apie ŽIB informacinių technologijų srityje kūrimą Vokietijoje.
Europos Sąjungos inovacijų ir technologijų institutas (
http://ec.europa.eu/eit/) įkurtas 2008 m. rugsėjo 15 d. Instituto tikslas – suburti geriausius žinių trikampio (moksliniai tyrimai, studijos ir verslas) dalyvius bei kurti tarptautines ŽIB (http://ec.europa.eu/eit/h_kics_en.htm). Šios bendrijos skatins naujų žinių produktų ir inovatyvių produktų kūrimą, mokslinių tyrimų rezultatus paverčiant komerciškai panaudojamomis inovacijomis.
Vita Ramanauskaitė, Patarėja ryšiams su visuomene

Komentarai
Pridėti naująPaieška
Rašyti komentarą
Vardas:
El. paštas:
 
Svetainė:
Pavadinimas:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
Security Image
Įveskite simbolius, pateiktus paveikslėlyje.
 
< Ankstesnis   Kitas >
© Sveiki.eu. Visos teisės saugomos. Kopijuoti svetainės turinį draudžiama.